Hakkımızda

Özgeçmiş

1990 yılı Ocak ayında Cerrahpaşa Tıp fakültesinden mezun olduktan sonra mecbur hizmetin ardından Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde KBB ve baş boyun cerrahisi ihtisasını tamamladım ve 1997 yılından itibaren Sarıyer İsmail Akgün Devlet hastanesinde 20 yıla yakın KBB uzmanı olarak çalıştım.

Tüm KBB ve baş boyun cerrahisi ameliyatlarının yanı sıra özel ilgim olan burun ve hastalıkları konusunda çok sayıda yerli ve yabancı kongre ve seminere katılarak kendimi geliştirdim ve geliştirmekteyim. Özellikle RİNOPLASTİ BURUN ESTETİĞİ olmak üzere tüm baş boyun cerrahisinde oldukça önemli sayıda ameliyat serim bulunmaktadır. 
Tüm KBB, baş boyun cerrahisi ameliyatları ilgi alanım olup uzman olarak çalıştığım 25 yıllık sürede binlerce ameliyat yapmış olmama rağmen özellikle rinoplasti ameliyat serim oldukça fazladır ve özel ilgi alanımdır. Otoplasti ameliyatlarını da gerçekleştirmekteyim.
25 yıllık kamuda çalışmamdan sonra şu anda Nişantaşı’nda kendi özel kliniğinde hasta kabulü, rinoplasti (burun estetiği) ve diğer kulak burun boğaz ameliyatlarımı yapmaya devam etmekteyim.
Üye olduğum mesleki dernek ve kuruluşlar: Türk Tabipler Birliği, Türk KBB Uzmanlar Derneği, Türk Rhinology Derneği

Basında Biz

× Whatsapp